«Біонорика»: ЗДОРОВЯ ВІД ПРИРОДИ

Здоровий спосіб життя — природний для людини. Наші тіла «сконструйовані», щоб харчуватися натуральною їжею, активно рухатися, дотримуватися сезонних та добових ритмів... І реалії наших днів — не перешкода для здорового життя. Швидше навпаки.

Біонорика


Глобалізація та розвиток інфраструктури збагатили наш раціон ягодами годжі, насінням чіа, кіноа, мигдальним молоком ... «Розумні» годинники будять нас в правильну фазу сну. Аквааеробіка, TRX, флай-йога — сьогодні легко знайти активність для душі та тіла! Словом, піклуватися про здоров'я та залишатися в гармонії з природою в наші дні — простіше та зручніше, ніж багатьом здається.

Та навіть люди, які ведуть здоровий спосіб життя, іноді хворіють. І тут постає одвічне питання: як лікуватися? Ліки повинні бути ефективними, зручними у застосуванні, та водночас натуральними і безпечними. Народні засоби не завжди дієві, а використовувати «важку медичну артилерію» хочеться тільки в крайніх випадках.
І тут на допомогу приходить сучасна фітомедицина! Багатьом знайомі рослинні ліки німецької компанії «Біонорика, CЄ»: «Синупрет», «Імупрет», «Канефрон», «Мастодинон» (перед використанням препаратів рекомендуємо проконсультуватися з лікарем). Всі чули ці назви, але мало хто знає, в чому унікальність і головна відмінність препаратів «Біонорика, СЄ» від інших рослинних засобів.

Ліки «Біонорика, СЄ» — це рослинні препарати, що мають науково доведену ефективність. Склад кожного — результат кропітких лабораторних досліджень, точно розрахована та найбільш ефективна комбінація рослинних компонентів.
Наприклад, в «Синупрет» входить екстракт тирличу — але тільки його кореневища, тому що саме він володіє секретолітичною дією. У «Мастодинон» — екстракт плодів вітексу священного, що знижує рівень пролактину в організмі, надлишок якого викликає ПМС і мастопатію.

Продукти «Біонорика, СЄ» поєднують в собі натуральність, ефективність і безпеку. Не дарма «Синупрет», «Імупрет», «Бронхипрет» та інші препарати офіційно увійшли «в аптечку» німецької олімпійської збірної як ефективні та водночас дозволені антидопінговим комітетом до застосування під час змагань.
У наступному році компанія відзначить 20-річчя власної технології виробництва фітопрепаратів — «фітонірингу» (від phytos — «рослина» і engineering — «інженерія»). Дотримуючись його принципів, «Біонорика, СЄ» створює справжні «зелені ліки» для тих, хто хоче залишатися в гармонії з Природою — в хворобі та в здоров'ї.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням обов'язково прочитайте інструкцію та проконсультуйтесь з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.
Сінупрет РП МОЗ України № UA / 4373/01/01 від 06.04.2016, Імупрет РП МОЗ України № UA / 6909/02/01 від 28.08.2017, Канефрон РП МОЗ України № UA / 4708/01/01 від 22.12.2016, Мастодінон РП МОЗ України № UA / 6239/01/01 Термін дії посвідчення 13.05.2017, Бронхипрет РП МОЗ України № UA / 8673/02/01 від 18.07.2013.


самолікування

Автор: juloka
прочитано: 340 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью

Если Вам понравилась статья, проголосуйте за нее

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты