Догляд за ювелірними прикрасами – запорука казкового вигляду

Догляд за ювелірними прикрасами – запорука казкового вигляду

Згадуючи казкових принців і принцес, про яких нам читали у дитинстві, в уяві виплавають образи чарівних юнаків та дівчат в ошатних вбраннях, які сяють безліччю неймовірних прикрас із золота, срібла, платини, оздоблені неймовірної краси коштовним камінням. У кожній з цих прикрас відчувається рука казкового майстра-чарівника, справжня любов до своєї праці, неперевершене мистецтво, яке виблискує кожним завитком, кожною неповторно створеною фігуркою - в оправі та на підвісках.

І сьогодні талановиті майстри-чарівники з наших дитячих казок створюють неймовірно чарівні прикраси на будь-який смак, які доповнюють образ дозволяють відчути себе принцом або принцесою з казки. А якщо добре придивитись, то у кожній прикрасі можна прочитати захоплюючу та чуттєву історію народження нового витвору ювелірного мистецтва.

Неповторні ювелірні вироби, які подарують вам казкове сяйво, можна знайти на www.kazka.ua.

Та для того, щоб зберегти чарівність та бездоганний вигляд ваших прикрас, потрібно правильно їх носити і дбайливо доглядати. Ось декілька порад, які вам у цьому допоможуть.

  • Не варто мити посуд, прати та готувати їжу (робота зовсім не для принцес) в золотих та срібних каблучках з діамантами, та з іншими коштовними або напівкоштовними каменями. Хоч дорогоцінні метали і не іржавіють, але можуть тьмяніти та окислюватись, на них негативно впливають температура і стан води, жир та різні миючі засоби. Дуже обережними треба бути з коштовним камінням, яким би твердим і міцним воно не здавалось, а вираз «вода камінь точить» сюди теж можна віднести.
  • Також всі знають, що золото та срібло не дуже міцні метали і можуть піддаватися деформації, в результаті чого прикраси втрачають свою красу, а іноді ламаються. Тому уникайте підвищеного механічного впливу на ювелірні вироби.
  • Не носіть прикраси з різних дорогоцінних металів разом, тому що на них можуть з’явитись подряпини.
  • Різні косметичні засоби та парфуми шкідливо впливають на коштовності, тому необхідно це враховувати і зменшувати контакт ювелірних виробів з косметичними продуктами.
  • Для догляду за виробами з м’яких дорогоцінних металів варто використовувати м’яку еластичну тканину з гарними властивостями тертя, наприклад мікрофібру. В жодному разі не використовуйте папір, навіть найм’якший, і цупкі тканини, адже вони можуть залишити подряпини. Для ретельного очищення прикрас варто звертатись до спеціалізованих закладів.

Отож не забувайте про догляд за ювелірними виробами, а вони додадуть вашому образу чарівності та казкового сяйва.

Фото взяті з сайту kazka.ua

Автор: rona
прочитано: 5487 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью

Если Вам понравилась статья, проголосуйте за нее

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты