Як правильно підібрати матрац?

Як правильно підібрати матрац?

Чи задумувались ви який купить матрас для кровати?

Вибираючи матрац, потрібно, перш за все, враховувати вагу, вік, фізіологічні особливості та наявність захворювань опорно-рухового апарату.

Новонародженим.
У перші роки життя хребет малюка знаходиться на стадії формування, тому лікарі радять купувати для новонароджених максимально жорсткі безпружинні матраци.

Дітям від 2 до 13 років.
Коли малюк виростає з дитячого ліжечка, настає час перекладати його в повноцінне ліжко. Для такого ліжка матрац купується на кілька років, тому слід враховувати, що в міру дорослішання вага дитини змінюється. Для дітей від 2 до 13 років варто вибирати матраци середньої жорсткості ближче до жорсткої. Це можуть бути як пружинні, так і безпружинні моделі.

Для підлітків і молодих людей до 25 років.
Хребет продовжує формувати до 25 років, тому до досягнення цього віку м'які матраци небажані. Підліткам та молодим людям підійдуть моделі середньої жорсткості, а якщо є проблеми із зайвою вагою - матраци підвищеної жорсткості.

Людям від 25 до 50 років.
У такому віці матрац купується в залежності від ваги людини і його переваги.

Худим людям (до 55 кг) підійдуть м'які матраци без кокосової койри, або з товстим прошарком з м'яких шарів поверх кокоса.

Людям середньої комплекції (від 55 до 90 кг)
краще вибирати матрац середньої жорсткості. При цьому слід звернути увагу на максимальне навантаження для конкретного матраца (вона не повинна перевищувати 140 кг на спальне місце, в іншому випадку матрац буде здаватися занадто жорстким).

Для людей вагою більше 90
кг підійдуть матраци з високим ступенем жорсткості. Це можуть бути матраци з посиленим пружинним блоком або з подвійним шаром кокосової койри. Якщо у партнерів спостерігається велика різниця у вазі, слід орієнтуватися на більшу вагу.

Людям від 50 років.
Людям старше 50 років не рекомендується спати на жорстких матрацах через ризик виникнення проблем в міжхребцевих дисках. Найкраще зупинити свій вибір на м'яких і среднежесткой моделях.

Людям із захворюваннями опорно-рухового апарату.
Якщо у Вас є які-небудь проблеми з хребтом, перед вибором матраца слід звернутися до фахівця. Кожен випадок індивідуальний і вимагає кваліфікованої допомоги лікаря. Проте, є і загальні рекомендації:

    При захворюваннях в області поперекового відділу рекомендуються м'які матраци.
    Матраци середньої жорсткості підійдуть людям з проблемами в грудному і шийному відділі.
    При остеохондрозі і проблеми з поставою слід купувати жорсткі матраци

Автор: juloka
прочитано: 579 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью

Если Вам понравилась статья, проголосуйте за нее

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты