Ефективні методи зміцнення ясен

Ефективні методи зміцнення ясен

Ротова порожнина нерідко схильна до негативного впливу навколишнього середовища, генетики, шкідливих звичок та деструктивного способу життя. Лікування ротової порожнини буде не тільки неприємним, а й дорогим, особливо якщо звернутися за допомогою не одразу. Якісно зміцнити ясна та подбати про здоров'я ротової порожнини ви можете на сайті dr.miller.vn.ua . Тут вам запропонують сучасні методики боротьби із захворюваннями, а також проведуть профілактичні заходи, що дозволяють запобігти розвитку захворювання.

Симптоми та наслідки

Симптоматика залежить від причин виникнення дискомфорту, однак у більшості випадків у пацієнта спостерігаються такі симптоми:

  • ясна починають кровоточити в різних випадках (чистка зубів, прийом їжі тощо);
  • з'являється набряклість;
  • у ротовій порожнині утворюються почервоніння, роздратування тощо.

Це, як правило, показник легкого запалення ясен. Дане захворювання не є вкрай серйозним і легко лікується, але за умови, що пацієнт швидко зреагував та звернувся до лікаря.

А ось що буде, якщо продовжити ігнорувати проблеми та симптоми:

  • ясна можуть почати відшаровуватися;
  • кісткова тканина руйнуватиметься;
  • зуби почнуть хитатися і рухатися, а потім випадати;
  • у крайніх випадках може утворитися гнійна кіста.

І якщо слабкість ясен можна усунути, особливо на початкових етапах, то тяжкі наслідки вимагають дуже тривалого серйозного лікування, аж до хірургічного втручання.

Зміцнення ясен: методи

Для того, щоб досягти хорошого результату і надовго зберегти ефект зміцнення, необхідно розібратися з основними факторами, що створюють загрозу здоров'ю ротової порожнини. Найчастіше це: зубний камінь, наліт чи скупчення шкідливих мікроорганізмів у ротовій порожнині. Для їх усунення необхідно звернутися до спеціалізованого лікаря та провести професійне чищення зубів, а також стабільно підтримувати чистоту та гігієну ротової порожнини. Усунувши каталізатори, можна приступати до зміцнення ясен. Виділяють кілька методів цієї процедури:

  • місцева терапія. Основна суть полягає у полосканні ротової порожнини антисептиками, спеціальними розчинами та використання гелів проти розвитку мікробів;
  • усунення інфекції. Найчастіше застосовується при каріозному ураженні зубів, проте може використовуватися і для профілактики.

Не ігноруйте рекомендації фахівців щодо відвідування стоматолога щонайменше раз на рік, це дозволить вам зберегти здоров'я ясен та зубів.

Автор: juloka
Читайте больше:

прочитано: 305 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Если Вы хотите разместить свою статью, пожалуйста, зарегистрируйтесь, после чего войдите в личный кабинет и добавьте статью

Если Вам понравилась статья, проголосуйте за нее

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты