Logo
Кольорове розмаїття колекції деніму LC Waikiki Весна-Літо 2014
 Літня колекція LC Waikiki привертає увагу нестандартним дизайном. Поціновувачі моди не залишаться байдужими до яскравих кольорів, принтів і візерунків, які запропоновані в новій колекції деніму Весна-Літо 2014.
Графічні та геометричні орнаменти на сорочках денім, контрастні поєднання чорного та бежевого кольорів представлені в орієнтальній колекції Origami. Традиційні шотландські мотиви у червоному, білому, темно-синьому, світло-рожевому кольорах, а також у відтінках фуксії, індиго та аквамарин прикрашають сорочки, куртки та піджаки з колекції Blue Danube.
Колекція Maison Blue пропонує сорочки з вишитими орнаментами, штани skinny темно-синіх, блакитних і пастельних відтінків. Довгі смугасті кардигани, квітчасті сорочки, джинси комфортного крою у теплих жовтих, рожевих, помаранчевих і бірюзових кольорах – окраса колекції Wanderer.

Про LC Waikiki
Бренд LC Waikiki був заснований у Франції в 1985 році, а через 12 років його придбав нинішній власник, LC Waikiki Mağazacılık. У Туреччині компанія сповідувала філософію про те, що «кожен заслуговує на гарний одяг» і поширювала ідею «моди, доступної кожному». Завдяки розумному підходу до розвитку компанії, рівень продажів LC Waikiki протягом останніх 17 років невпинно зростав і привів до розширення мережі не лише в Туреччині, а й у інших країнах. У 2009 році компанія LC Waikiki відкрила свою першу європейську філію в Румунії. На даний момент LC Waikiki має 380 магазинів у 72 провінціях по всій Туреччині, а також 84 магазини у 20 інших країнах. Поточний план компанії LC Waikiki до кінця 2014 року - 130 магазинів у 25 країнах світу.
www.lcwaikiki.com
https://www.femina.com.ua/page5/news3200.html
Перепечатка материалов сайта - только с активной ссылкой на www.femina.com.ua ©2002-2018 Разработка сайта Лаймнет