Logo
Руслана Лижичко: Кожна країна має приєднатися до боротьби з антиукраїнською пропагандою Кремля
 Зараз тривають візити співачки Руслани до США та Канади у форматі народної дипломатії. Український Католицький Університет запросив співачку на зустріч з українською громадою. Руслана Лижичко відвідала благодійні вечори університету у Клівленді та Чікаго з метою приєднати молодь до формування протидії антиукраїнській пропаганді Кремля.
Співачка виступила перед аудиторією, поділилася своїми переживаннями та почуттями. Руслана загадала, як починався Майдан рік тому в ніч за 29 го на 30 те листопада, коли розігнали студентів. У своїй промові Руслана закликала людей повстати проти соціальної несправедливості і вести боротьбу із зовнішньою агресією та внутрішнім ворогом демократичного громадянського суспільства: «Хтось мусить побороти підступного ворога. І я більше всього сподіваюся на молодь. Я сподіваюся на студентів. Вони перші вийшли на Майдан. Вони перші побачили сенс в тому, щоби стояти на Майдані. Саме вони будуть боронити Україну завжди. Саме вони вийдуть і будуть завжди нашими «моторчиками». Якщо хтось розчарується, чи хтось змучиться, чи хтось скаже, що знову немає ніяких змін, вони вийдуть і скажуть: «Ні, є зміни. Ми і є зміни». Рік тому, 24-го листопада було так багато людей. І люди розійшлися, а студенти залишилися. Стояли і навіть не звертали уваги на те, що перед нами ходив Беркут».
Також Руслана повідомила, що обов’язково відвідає Майдан в ніч з 29 на 30 листопада, ніч розгону студентів, щоб провести символічну акцію.
Громадська активістка є іміджмейкером України у світі. Зараз Руслана формує сильну команду однодумців та потужну спільноту, щоб створити «народне» джерело інформації про Україну та події, що тут відбуваються. Перебуваючи у Клівленді Руслана провела зустріч з Тімоті Снайдером, промоутером та іміджмейкером України. На думку активістки зараз бракує фахівців такого рівня, які можуть зайнятися питанням захисту іміджу України у світі. Руслана прийняла рішення самостійно зібрати команду спеціалістів в області політології та дипломатії для боротьби з путінською пропагандою. Працюючи над цією ідеєю, Руслана відвідує різноманітні заходи. Нещодавно громадська активістка була на лекції Майкла Уайсса, редактора американського журналу «The Interpreter», оглядача видань «Foreign Policy», «The Daily Beast» та «NOW Lebanon». Уайсс також широко відомий як критик російських медіа. Лекція на тему: «The Menace of Unreality: How the Kremlin weaponizes information, culture and money». («Загроза нереальності: як Кремль перетворює на зброю інформацію, культуру та гроші») проходила у Нью-Йорку у Колумбійському університеті.
https://www.femina.com.ua/page5/news3224.html
Перепечатка материалов сайта - только с активной ссылкой на www.femina.com.ua ©2002-2018 Разработка сайта Лаймнет