«Меценат» підтримує талановитих українських митців

17.08.2009 14:47
У заході беруть участь українські художники, мистецтвознавці, критики, культурологи. Організатором пленеру є Міжнародний Арт Центр Меценат. Незважаючи на те, що подібний захід проводиться вперше, організатори сподіваються, що він, у разі успіху, стане традиційним щорічним, таким, на який чекатимуть з нетерпінням не лише фахівці, а й пересічні українці, оскільки такі речі, беззаперечно, сприяють розвитку, популяризації та просуванню українського мистецтва. Наразі триває робота пленера - художники пишуть картини, спілкуються, обмінюються досвідом. Ми з превеликим задоволенням будемо сповіщати вас про результати цієї роботи.Довідка:
Міжнародний Арт Центр Меценат створено в березні 2009 року. Ініціатором та організатором Мецената є Олена Золотарьова. Незважаючи не незначний час свого існування, Арт Центр Меценат здійснив уже чимало проектів: концерти видатної української піаністки Євгенії Басалаєвої в Київській Філармонії та на Міжнародному музичному фестивалі в Любляні, виставки українських художників в Нью-Йорку на фестивалях Наша спадщина та Союзівка, в Київському музеї російського мистецтва, розпочато роботу на пленері Сичавка, завершенням якого буде проведення виставки в День Незалежності України в галереї Alex Art House. Діяльність Арт Центру Меценат та особисто Олени Золотарьової було відзначено багатьма дипломами та сертифікатами.
прочитано: 2048 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты