Український театр – на Бродвей. Українських митців – на Art Basel.

11.09.2009 16:47
Метою візиту було, передусім, ознайомлення з культурним середовищем сучасної України, вивчення можливостей співпраці з українськими митцями та меценатами. Перший досвід такого співробітництва під час фестивалю Наша спадщина, який проводиться спільно з мером Нью-Йорка Майклом Р. Блумбергом, був настільки успішним, що пані Ковальова серйозно замислилася щодо організації повноцінних гастролей українського театру на Бродвеї та презентації українського проекту під час художнього ярмарку Art Basel Miami Beach найбільшої виставки сучасного мистецтва в США, що зазвичай відбувається у грудні.
Участь українських художників та театру у фестивалі Наша спадщина показала і відвідувачам і організаторам, що українське мистецтво є потужним і абсолютно самодостатнім, - зазначила засновниця Арт Центру Меценат Олена Золотарьова,- саме тому пані Ковальова, яка відома, передусім, своїми досягненнями у просуванні мистецтва в США, вирішила особисто відвідати Україну з метою обговорення тепер уже українського проекту. Зі свого боку Міжнародний Арт Центр Меценат зробить усе можливе для здійснення планів, спрямованих на популяризацію нашого мистецтва в США і у світі.

Довідка:
Міжнародний Арт Центр Меценат створено в березні 2009 року. Ініціатором та організатором Мецената є Олена Золотарьова. Незважаючи не незначний час свого існування, Арт Центр Меценат здійснив уже чимало проектів: концерти видатної української піаністки Євгенії Басалаєвої в Київській Філармонії та на Міжнародному музичному фестивалі в Любляні, виставки українських художників в Нью-Йорку на фестивалях Наша спадщина та Союзівка, в Київському музеї російського мистецтва, eу серпні 2009 року проведено пленер Мистецька затока, який став важливою подією у культурному житті України. Діяльність Арт Центру Меценат та особисто Олени Золотарьової було відзначено багатьма міжнародними дипломами та сертифікатами.
прочитано: 1750 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты