Стартував Всеукраїнський соціально-виховний проект “Я – Берегиня”

19.03.2012 15:4115 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва стартував Всеукраїнський соціально-виховний проект Я Берегиня, що ініційований та організований Фондом Влади Прокаєвої Обдаровані діти майбутнє України.
Мета проекту Я Берегиня - надати дівчатам із багатодітних родин, сімей, які знаходяться у скрутних життєвих обставинах, та ученицям професійно-технічних навчальних закладів необхідні знання та навички соціальної адаптації у самостійному житті, забезпечити їх розумінням ролі та прав сучасної жінки у родині та суспільстві, допомогти у виборі професії, підвищити самооцінку та віру в себе. Проект проходить під патронатом Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка.
В рамках презентації пройшов прес-брифінг проекту за участю Голови Фонду Обдаровані діти майбутнє України Влади Прокаєвої, менеджера з корпоративних звязків компанії Емвей Україна, яка виступила генеральним партнером проекту, Олени Якимчук, народної артистки України Наталії Сумської, головного спеціаліста відділу загальної середньої освіти та правового захисту дітей управління навчальних закладів Головного управління освіти і науки КМДА Олени Кузнєцової.
У вступному слові Влада Прокаєва, навела дані соціологічного дослідження результатів минулорічного проекту Я Берегиня, який отримав високі схвальні оцінки від учасниць за відмінну якість організації занять, професійність складу тренерів та викладачів, а також широкий спектр знань, отриманих на Проекті. 85% берегинь впевнено заявили, що їхні життєві пріоритети та цінності зазнали суттєвих позитивних змін. 93% учасниць Проекту висловили побажання, щоб Проект був щорічним. Цього року організатори отримали кілька тисяч листів від дівчат-підлітків, які мають бажання взяти участь у цьому Проекті. Зясувалося, що охочих взяти участь в проекті 12 дівчат на одне місце!
Цьогорічна програма соціальної адаптації для дівчат Я Берегиня відрізнятиметься від попередньої. Учасницями проекту стануть 150 дівчат. Здебільшого, це будуть дівчата з багатодітних та малозабезпечених сімей, учениці закладів профтехосвіти. Більше уваги організаторами відведено психологічним та освітнім заняттям, профорієнтаційним заходам. Зокрема, дівчата дізнаються про роль сучасної жінки в сімї та в суспільстві, як не стати жертвою домашнього насильства та торгівлі людьми, як дбати про власне здоровя та правильно планувати сімю, як обрати професію та досягти успіху в житті. Також на дівчат чекають заняття з косметології, стилістики та основ макіяжу, лекції з дієтології та жіночого здоров`я, професійні тренінги з основ етикету, майстерності спілкування.
Олена Якимчук, менеджер з корпоративних звязків компанії Емвей Україна генерального партнера проекту Я Берегиня поділилась думкою, що допомога дівчатам-підліткам підготуватись до дорослого життя це інвестиція в майбутнє, важливий крок, який принесе користь і дітям, і суспільству в цілому. За участі досвідчених тренерів та підприємців ми прагнемо допомогти учасницям проекту сформулювати власні цілі й бажання, розширити світогляд та отримати необхідні для життя навички - розказала Олена.
Народна артистка України Наталія Сумська висловила свою думку щодо важливості правильного виховання дівчат як майбутніх берегинь родини та звернула увагу на важливість блоку профорієнтаційних занять, адже, на її думку, проект допомагає зрозуміти власне покликання та отримати інструментарій для його реалізації.
Учасниця минулорічного проекту Я Берегиня та волонтер проекту у 2012 році Катерина Симчич розповідала про свою участь у Проекті: Завдяки проекту я стала більш упевненою в собі, змінила сприйняття себе та оточуючих. А ще перестала боятися висловлювати свою думку та переборола страх публічних виступів. Натхненна своїми успіхами в Проекті, постійно розвиваюся та прагну дізнаватися щось нове, наприклад, почала вивчати польську мову.
У 2012 році на дівчат чекають практичні та теоретичні заняття й майстер-класи за такими напрямками: психологічні та освітні тренінги (формування життєвих ідеалів та цінностей дівчини, самооцінка та самоусвідомлення; права жінок та дітей або як себе захистити у сучасному світі; як не стати жертвою торгівлі людьми тощо); лекційні заняття з питань жіночого здоровя; профорієнтаційні заняття; проведення екскурсійних занять на підприємствах; імідж-студія (майстер-класи по догляду за собою, стилістика, косметологія, макіяж, етикет). Свої майстер-краси прочитають відомі та успішні представники шоу-бізнесу, телебачення, кіно, модної індустрії. Під час попереднього проекту його учасниці зустрічались з телеведучими Ганною Гомонай та Дашею Малаховою, королевами краси Інною Цимбалюк та Ганною Пославською, гуртом Пара нормальних, Віталієм Козловським, Олександром Рибаком, Дмитром Коляденком та іншими.
Окрім 150-ти дівчат-підлітків, що прослухають програму, а також їхніх батьків та подружок,. в залі також були присутні учасниці минулорічного проекту, які поділилися позитивним досвідом участі у проекті з учасницями цьогорічного проекту Я Берегиня.
Зі сцени секретами свого успіху поділилися відомі та успішні жінки України топ-менеджери компаній, які виступили партнерами проекту, Олена Якимчук, менеджер з корпоративних звязків компанії Емвей Україна, Наталія Яресько, співзасновник та Головний виконавчий директор компанії Horizon Capital, Наталія Назаренко, керівник Служби управління персоналом корпорації Артеріум та Тетяна Тімошенко, Голова Правління Медичної мережі Добробут.

Крім того, щоб познайомитися з дівчатами та побажати їм успіхів у навчанні, на свято завітали всі партнери Всеукраїнського соціально-виховного проекту Я Берегиня представники Жіночого консорціуму України та Київського міського Центру по роботі з жінками Київської міської державної адміністрації, які проведуть для дівчат низку психологічних тренінгів, Медичної мережі Добробут та торгової марки Котекс, які поділяться з учасницями проекту секретами жіночого здоровя, представники компанії Естет, імідж-студії Lunova та салону Посольство краси, яких палко вітали майбутні Берегині, що хочуть навчитися доглядати за собою.
У рамках профорієнтаційних заходів проекту дівчата відвідають фармацевтичну корпорацію Артеріум, корпорацію квітів Камелія, міжнародний концерн ВОРОНІН та інші підприємства. До того ж в Центрі української культури та мистецтва дівчата дізнаються більше про національні звичаї та традиції. А про те, як змістовно та з користю заповнити вільний час, а також робити добрі та корисні справи, дівчатам розкажуть на тренінгу, організованому програмою Волонтери ООН.
Урочисте відкриття проекту Я-Берегиня продовжила відома співачка Маша Собко, яка подарувала присутнім свої хіти Я тебя люблю та Моя любов. Маша розкрила дівчатам свої секрети боротьби із власними страхами та невпевненістю у собі. Завжди треба шукати у собі щось хороше та акцентуватися на цьому, - сказала співачка.
Гурт Пара Нормальных виконали пісні Невеста, По улицам Москвы та розповіли присутнім, що минулого року вже зустрічались з берегинями на майстер-класі. Цього разу запальний виступ гурту не залишив нікого байдужим. Дівчата підходили привітати артистів до сцени, бурхливо аплодували та фотографували співаікв. Також на святі з музичними подарунками виступили гурти MMDANCE з хітом Друзья та Гаджеты з піснею И будет хит.
Після всіх виступів, берегині мали змогу особисто поспілкуватися з артистами, сфотографуватися з ними та отримати автографи.
Заняття для дівчат в рамках проекту Я Берегиня розпочнуться 20 березня. Фіналом проекту стане вручення дипломів та урочисте нагородження учасниць Проекту випускний бал Берегинь.
Медіа-партнери проекту: телеканали Перший Національний, Тоніс, газети Сегодня, Известия в Украине, журнал Юная Леди, портал TOCHKA.NET.
Автор: bereginia
Фонд Влади Прокаєвої “Обдаровані діти – майбутнє України”
Читайте больше:

прочитано: 3139 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты