Кохання на Одній Вулиці

30.01.2013 13:58
За допомогою кінематографу у любові до своїх міст встигли зізнатися у Парижі, Нью-Йорку, Москві.. Цей перелік можна продовжувати нескінченно.
Кожного року альманахи короткого метру з цією тематикою збирають мільйони глядачів по всьому світу. А чому б не зізнатися у коханні до …однієї вулиці? Тим паче 14 лютого – чудовий для цього привід.
На честь святкування Дня всіх Закоханих на Андріївському узвозі відбудеться фестиваль Романтичного Аматорського Короткого Метру – «Кохання на одній вулиці». В конкурсі можуть взяти участь усі, хто бажає. Все, що для цього потрібно – команда, вільний час, камера та уява! Знімати можна на все що завгодно.
За 2 тижні команди – учасники повинні зняти короткий метр, присвячений коханню на Андріївському узвозі чи/і до нього. Головне та єдине правило фестивалю – знімати потрібно тільки на Андріївському узвозі (включаючи кафе, музеї, подвір'я і т.д).
14 лютого до 18:00 потрібно надіслати лінк на свою роботу на pr@gem.kiev.ua
Найкращі отримають нагороди від ресторану «За Двома Зайцями», а також торговельних марок Moleskine, Nestle, Milavitsa.
Подробиці про участь у фестивалі можна знайти тут: http://www.facebook.com/events/466459616751667/
 
прочитано: 2012 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты