Шоколад з історією, кохання та місто Лева

19.02.2013 21:50
14-17 лютого Львів поринув у вир шоколадних емоцій. Це стало можливим завдяки «Світочу» – бренду з найдавнішою в Україні історією. У найбільш романтичному місті країни знову відбулося щорічне Свято шоколаду. Не дивно, що початок фестивалю збігся з Днем Святого Валентина, адже шоколад – «національна страва» закоханих.
Улюблений львівський бренд підготував для учасників та гостей свята чимало солодких сюрпризів. Фестиваль розпочався ярмарком Святого Валентина, де можна було скуштувати та купити неосяжну кількість шоколадних смаколиків, а всі закохані могли взяти участь у «шоколадному вінчанні». Час фестивалю відраховував унікальний шоколадний годинник, а ще в місті Лева відкрилася ціла галерея шоколадних левів, зроблених із шоколаду «Світоч». Загалом на святі було використано цілу тонну світочанського шоколаду! У рамках свята відбувся вже традиційний шоколадний показ мод, майстер-класи для дітей та дорослих, фотовиставка «Львів у шоколаді» та безліч великих та маленьких подій. Новинкою цьогорічного Свята стала «Шоколадна пошта», за допомогою якої можна було надсилати листівки від «Світоча» рідним і друзям у будь-який куточок світу.
Головною родзинкою фестивалю 2013 безперечно стала гігантська цукерка «Зоряне Сяйво», що розташувалася на головній площі міста біля оперного театру. Всередині «цукерки» можна було скуштувати шоколад «Світоч» у всіх його проявах, намалювати обгортки до улюблених ласощів, отримати свій портрет, написаний шоколадом та навіть… самому відчути себе солоденькою цукеркою за допомогою зміненої реальності.
Кожен, хто відвідав це найсолодше свято, скуштував незабутній львівський шоколад «Світоч», забравши з собою додому часточку Львова, оповиту коханням та шоколадним смаком, щоб знову і знову згадувати свої найсмачніші зимові моменти.

Довідка:
Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2011 році 83,6 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфумерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.
За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031
 
20.04.2013 18:00 | 
wvepamaei
CDk5bB bqgyymgzyeab
Ответить
12.04.2013 14:26 | 
Bisu
That's a smart way of lokoing at the world.
Ответить
прочитано: 2039 раз
комментариев: 2
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты