Три таємниці Finlandia Vodka

17.03.2013 18:14
Один із найбільших дарів природи – чиста вода льодовикових джерел, яку ми використовуємо для виготовлення нашої горілки. Ми не намагаємось її «поліпшити» або змінити, ми використовуємо її у тому вигляді, якою її створила природа. В той час, коли інші виробники мусять обробляти воду різноманітними фільтрами або за допомогою деіонізації чи методом зворотнього осмосу, щоб покращити смак та термін споживання, ми користуємося фільтром, наданим самою природою: льодовиковою мореною*, що утворилася в останній Льодовиковий період більше, ніж 10 тисяч років тому.
Опівнічне сонце:
Сходить сонце. Сонце сідає. Ніщо не може бути більш передбачуваним. Але тут, у Фінляндії, природа грає за іншими правилами. Протягом літа сонце не заходить за обрій протягом 73 днів поспіль. Це дивовижне явище називається "Midnight Sun" (опівнічне сонце). При безперервному денному світлі, час зупиняється. Розклад втрачає сенс, і єдиними дійсно важливими зустрічами є зустрічі з найближчими друзями і близькими.
Отже, ми збираємося разом із найдорожчими людьми та відправляємося на пікніки, оточуючи себе досконалою красою і величчю природи. Бар`єри пада-ють, а дух підноситься. Ми говоримо і сміємося. Ми співаємо і танцюємо. Коли на нас нічого не тисне, ми маємо право бути справжніми. Midnight Sun є настільки важливою частиною нашої культури, що ми вшанували його, розташувавши зображення сонця на кожній пляшці горілки Finlandia.
Шестирядний ячмінь
На перший погляд може здатися, що природа обмежила нас, даючи Фінляндії дуже короткий вегетаційний період. Але насправді, вона зробила нам велику послугу, благословивши наше небо влітку довгим полярним днем (тим, що ми звемо Midnight Sun) та довгою полярною ніччю. Тому що, протягом довгої та холодної полярної ночі повітря та грунт звільняються від шкідливих компонентів.
Зростаючи у період короткого та неспекотного літа, наш ячмінь не встигає увібрати шкідливі сивушні масла.
В результаті ми маємо ще один дарунок природи - наш шестирядний ячмінь, що ввібрав в себе чистоту води, свіжість повітря Фінляндії, живлячись від позбавленого забруднень грунту та благодатного сонця.


Finlandia Vodka – бренд, який заслужив світове визнання завдяки скандинавським традиціям і найвищій якості своїх продуктів. Finlandia Vodka створюється з кращих інгредієнтів - кришталево чистої льодовикової води та шестирядного ячменю, який містить незначну кількість сивушних олій, що надає горілці Finlandia свіжий, м'який та чистий смак. Finlandia Vodka Brand належить компанії Brown-Forman.
http://www.finlandia.com, http://www.facebook.com/FinlandiaVodkaUkraine/
 
прочитано: 2085 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты