«Світоч» запрошує на День міста Львова

30.04.2013 17:19
«Резиденція» найсолодшого львівського бренду цього року розташується на площі біля Університету ім. Івана Франка. Тут відбуватиметься дитячий фестиваль - «Кідс Фест». Малеча і дорослі зможуть спробувати свої сили у виготовленні значків, конкурсі малюнків на асфальті, грі в гігантський твістер та залишити привітання та побажання улюбленому місту на «Дошці побажань». Також солодкий бренд підготував рідному місту подарунок – дитячий майданчик, який гості фестивалю за допомогою яскравих фарб та пензлів перетворять на незвичайний творчий об'єкт. Окрасою фестивалю стане танцювальний флеш-моб, в якому візьмуть участь 100 дітей з танцювальних колективів.
Ще одним сюрпризом від «Світоч» стануть польоти на повітряній кулі! Бажаючих побачити місто з висоти пташиного польоту також запрошують на площу біля Університету.
Під час свята вулицями міста також пройде традиційний парад за участі дитячих колективів, лицарів в обладунках, оркестрів, молодіжних та спортивних організацій Львова. І, звичайно, ніхто не залишиться без солодощів від «Світоч». Під час свята їх можна буде придбати усюди в місті!

Довідка:
Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2011 році 83,6 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.

За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031
 
прочитано: 2395 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты