Академія Purina

12.08.2013 20:17
У навчальних семінарах, які були зосереджені на темі кардіо-респіраторних захворювань собак і котів, взяли участь тридцять фахівців з усієї країни. В якості лекторів були залучені кращі лікарі в цій галузі з Московської клініки «Біоконтроль»: керівник терапевтичного відділення «Біоконтроль» Російського онкологічного наукового центру РАМН, член Британської ветеринарної асоціації дрібних тварин Людмила Сережина; кандидат біологічних наук, керівник відділення кардіології клініки «Біоконтроль» Влада Ілларіонова; лікар візуальної діагностики, фахівець в області томографічних методів дослідження (КТ, МРТ) Юлія Крівова.
Протягом п'яти днів учасники вивчали особливості діагностики та лікування захворювань серця і дихальної системи котів і собак. Два дні лекційних та практичних занять, круглий стіл з питаннями і відповідями дали учасникам можливість максимально повно вивчити теми програми.

Ігор Рудько, ветеринарний лікар клініки «4ЛАПИ-НОРМА», м. Красноармійськ, Донецька область: «Практичні заняття проводилися на базі ветеринарного факультету, що надало можливість мати під рукою необхідне обладнання, все можна було спробувати власноруч під чуйним і професійним керівництвом. Поїхав з твердою впевненістю у знаннях, що отримав. Дуже радий, що Purina піклується про рівень знань ветеринарних лікарів, надаючи можливість стати краще і успішніше».

Надія Сабліна, ветеринарна клініка «Котофей», м. Дніпропетровськ: «За час семінару ми не лише отримали масу унікальних знань, а й познайомилися з колегами, обмінялися професійним досвідом та методичними посібниками. Завдяки таким семінарам ми можемо запропонувати нашим пацієнтам та покупцям і високоякісні корми, і з більш глибоким знанням справи призначати чудові дієти, отримуючи відмінні результати».

Наступне навчання в «Академії Purina», присвячене проблемам неврології дрібних домашніх тварин, відбудеться у вересні.

Довідка:
Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2012 році 92,2 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.
За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031

 
прочитано: 2249 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты