Finlandia Vodka партнер Ukrainian Fashion Week сезону весна/літо 2014 р.

20.09.2013 18:02
Ukrainian Fashion Week – подія не для масового споживача, вона – для тих, хто має власну думку. Саме це поєднує бренд з українськими тижнями моди: незважаючи на консервативні погляди на якість, Finlandia Vodka не позбавлена натхнення, і тому – завжди в тренді. Ще тільки нещодавно Finlandia Vodka презентувала свій новий смак, Blackcurrant, а світовий лідер кольорових трендів Pantone.com оголосив, що найпопулярнішими кольорами сезону весна-літо 2014 будуть всі відтінки кольору чорної смородини.
Горілка Finlandia ™ незмінно додаватиме у насичений графік показів, пресс-подій та презентацій ноти яскравого відпочинку та пропонуватиме гостям заходу смачні коктейлі, розваги, гарний настрій та особливу атмосферу маленької резиденції містичної Фінляндії.

Finlandia Vodka – бренд, який заслужив світове визнання завдяки скандинавським традиціям і найвищій якості своїх продуктів. Finlandia Vodka створюється з кращих інгредієнтів - кришталево чистої льодовикової води та шестирядного ячменю, який містить незначну кількість сивушних олій, що надає горілці Finlandia свіжий, м'який та чистий смак. Finlandia Vodka Brand належить компанії Brown-Forman.
http://www.finlandia.com, http://www.facebook.com/FinlandiaVodkaUkraine/
 
прочитано: 2336 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты