Українських школярів навчатимуть пити воду

13.12.2013 01:15
 10 грудня пілотне навчальне заняття проекту на тему «Вода – джерело життя» для учнів 3-х – 4-х класів було презентоване фахівцям 100 київських шкіл в залі Інституту педагогічних наук Національної академії педагогічних наук України.
«Останні дослідження стану здоров`я українських школярів показали, що лише 7% випускників є абсолютно здоровими. В той же час Всесвітня Організація охорони здоров`я стверджує, що здоров`я дитини на 50% залежить від якості її харчування. Прищеплення дітям правильних харчових звичок та навичок здорового способу життя є найлегшим шляхом до виховання здорового покоління. Це розуміють і прості громадяни, і держава. В наших школах введено курс «Основи здоров`я», покликаний, зокрема, пропагувати здоровий спосіб життя і правильне харчування. Але, на жаль, на наш погляд, в рамках цього курсу дуже мало уваги привертається до питного режиму і важливості споживання природної питної води у щоденному раціоні дитини. Між тим, природна питна вода є не просто життєво необхідною для правильного функціонування організму, вона є першим і найкращим джерелом рідини для дитини. Саме тому ми взяли на себе відповідальність доповнити курс «Основи здоров`я» освітнім проектом «Вода та здоров`я людини». І ми дуже раді, що наша ініціатива знайшла потужну підтримку серед фахівців МОН та Національної академії педагогічних наук», - каже голова ради Асоціації виробників мінеральних та питних вод України Оксана Бамбура
Проект має за мету виховання правильних питних звичок у школярів молодшого шкільного віку, донести до дітей та батьків основні знання про роль води в організмі, прищепити школярам практичну звичку регулярно вживати природну питну воду задля підтримання водного балансу.
Для проведення пілотного навчального заняття «Вода – джерело життя» автори підготували всі необхідні дидактичні матеріали – сучасний методичний посібник, яскраві плакати та інші наочні матеріали. В рамках пілотного проекту заняття для учнів 3-х – 4-х класів відбудуться протягом 2-ї, 3-ї чверті на базі 100 шкіл м. Києва. Формою оцінки успішності проведення заняття стане заповнення анонімних анкет трьома категоріями проекту, а саме: вчителями, батьками та учнями.
На основі отриманих результатів моніторингу освітній проект «Вода та здоров`я людини» буде доопрацьовано, удосконалено та впроваджено в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інших регіонів України.

Довідка
Асоціацію виробників мінеральних та питних вод України було створено у 2010 р. Активну роботу розпочала у січні 2013 р. Місія Асоціації – підвищити культуру споживання природної води в Україні, проводити просвітницьку роботу для споживачів та ЗМІ.
прочитано: 1928 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты