На Київщині стартувала акція «Збери сміття – врятуй життя!»

20.10.2014 15:02
 У жовтні 2014 року в Київській області розпочалася кампанія «Збери сміття – врятуй життя!» під егідою Олександра Олександровича Тигова, голови правління ГО «Бізнес-центр «Новий початок». Головною метою проекту є збір макулатури школярами та їх батьками, студентами та викладачами, для подальшої переробки. Зібрані кошти будуть витрачені на обмундирування (форма, чоботи, бронежилети, каски) бійцям АТО.

«Дивлячись на сьогоднішню ситуацію в країні, розумієш важливість таких заходів, які дають змогу усім небайдужим долучитися до благодійної справи та врятувати життя бійців. Мені відомо, що часто люди не мають стовідсоткової гарантії на те, що їхні сили й кошти йдуть саме на ті благі справи, які вони очікують. Я можу вас з усією відповідальністю запевнити, що кожен кілограм макулатури, який ви здали – це гроші на допомогу захисникам вітчизни. Кожен українець, незалежно від віку та сімейного добробуту, може дозволити собі прийняти участь в кампанії «Збери сміття – врятуй життя!». І якщо ми змалечку дітям також будемо прививати любов до своєї Батьківщини та показувати їм, що вони теж створюють нову історію – ми зможемо виховати нову націю, яка, однозначно, буде цінувати свою державу, свою Україну!» – поділився Олександр Тигов.

Організатори акції вже мають суттєвий досвід у благодійній діяльності. Вирученої суми за здачу макулатури вистачить для того, щоб забезпечити суттєву допомогу бійцям. Організатори неодноразово надавали фінансову підтримку АТО, тому мають прямі контакти військових підрозділів, що гарантує закупівлю виключно необхідних речей для батальйонів.

Акція «Збери сміття – врятуй життя!» проходить в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Не сміти!», який націлений на популяризацію екологічної культури та формування громадської думки щодо роздільного збору сміття серед населення України. Однією з цілей проекту також є об’єднання людей заради однієї, спільної мети, адже саме зараз час єднатись!
Детально про акцію можна дізнатися на сайті: www.ne-smity.com.ua
Автор: social.news2014
прочитано: 2302 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты