Що нового почитати з фантастики?

27.01.2020 12:56

Лучший книжный сайт рекомендует новинки фантастики, которые появились или ожидаются в магазинах.


Джон Скальці «Крах імперії»
Перший роман циклу «Взаємозалежність», масштабної космічної опери від одного з провідних майстрів цього напрямку. У минулому році роман отримав премію журналу «Локус» як найкраща НФ.


Крістофер Пріст «Фуга для темніючого острова»

Роман 1972 року народження, який нині вже майже не виглядає фантастикою. Це роман-попередження про можливість нового пришестя фашизму, викликаного тривогою європейців з приводу навали біженців з країн третього світу.

Ханну Райаніемі «Країна вічного літа»

Химерний гібрид дізельпанка і стімпанк, дія якого відбувається в кінці 1930-х, в альтернативної реальності, де людство знайшло шлях в загробний світ.
З моменту відкриття життя після смерті Британська імперія увібрала в свої межі Летоземье, метрополис для недавно померлих. Але Британія не єдиний претендент на владу в цьому житті і в наступній. У Рад є шпигуни в Летоземье і технології, щоб побудувати власного бога. Агент MI6 Рейчел Уайт вийшла на слід одного з радянських «кротів», однак у шпигуна є високопоставлені друзі, і щоб затримати його, їй доведеться грати не за правилами. Але як зловити людини, який вже мертвий?

Аннетт Марі «Червона зима»
Перший роман трилогії «Червона зима», орієнтального фентезі, заснованого на японській міфології.
Емі - камігакарі. У лічені місяці її життя в якості смертної дівчини підійде до кінця, і вона стане посудиною для божества. Емі ретельно оберігають від тих, хто прагне її знищити, а сама вона невтомно готує розум, тіло і душу для єднання з богинею. Широ - йокай, земний дух, ворог богині, з якої незабаром зіллється Емі. Кожен його крок оповитий таємницями, а в рубінових очах блищить лукавство. Однак Емі врятувала йому життя, і тепер, поки борг не відплачу, Широ в її розпорядженні ...

Робін Хобі «Мандри Шута»
Другий роман трилогії про Фітц і Шута, що входить в цикл «Світ Елдерлінгов». Герої захоплено віддаються душевного мазохізму - так що шанувальники Хобб будуть в захваті.
Ледь не забивши старого друга Шута і виявивши, що його дочка викрадена, Фітц Чівел Бачить жадає крові. І хто зробить нищівної відплата краще, ніж прекрасно навчений і смертоносний колишній королівський вбивця? Фітц довгі роки не застосовував свою майстерність, але, опанувавши такими вміннями, їх не так легко забути. І немає нікого небезпечніше людини, якій нема чого втрачати ...


Антологія «Книга магії»
17 спеціально написаних для антології оповідань про різні прояви магії. Серед авторів Робін Хобі, Том Холт, Джон Краулі, Тім Пауерс, Гарт Нікс, Елізабет Бір, Леві Тідхар, Кейт Елліот, Скотт Лі
Чарівники, чаклуни, надлюди, що володіють войовничим, а часом і склочним характером і провідні вельми дивний спосіб життя ... Остання збірка Гарднера дозу (1947-2018), одного з найбільших редакторів і ентузіастів фантастики, розповість читачеві про Джека-стрибунець, невловимому грабіжника, який потрапив в несподівану пастку; про останні дні вмирає Землі; про протистояння Півночі і Півдня США, в якому найяскравішу роль відіграє магія; про те, чому не можна зв'язуватися з вищими силами, і про багато, багато іншого.

Автор: juloka
прочитано: 16340 раз
комментариев: 0
КОММЕНТИРОВАТЬ
Имя:
Email:
Текст сообщения: *
Код:   Введите код на картинке: * :
Поля обозначенные * обязательны для заполнения!
Статьи добавить

Разместить свою новость, может только зарегистрированный пользователь, войдите в личный кабинет и добавьте статью или зарегистрируйтесь, если Вы еще не зарегистрированы.

Как вы относитесь к телевидению?
  Результаты